Andezit Taşı Fiyatları

Andezit Taşı Fiyatları

Bizler İnci Taş Madencilik olarak her bir ürün grubu için ayrı sayfalarda ortalama fiyatlarımızı paylaşmış bulunuyoruz. Ancak ebatları ve metrajı belirterek ücretsiz fiyat teklifleri için hemen ARAYINIZ.

Bir çok yapı malzemesinin kullanımında bizler ilk öncelikle ürünlerin sağlam olması ve bizlerin kullanım alanlarına uygun olmasını önemsemekteyiz. Ancak bu özelliklerin yanında ürünlerin fiyatları neler olacağı hakkında bilgiler kullanıcılar açısından oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda bizler üretimini yaptığımız andezit taşı hakkında bu sayfamızda fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Her bir ürün grubu için farklı fiyatlar aralıkları olduğunu ve bu fiyat aralıkları değişiklik gösterdiğini ifade edebiliriz. Bu kapsamda ilk olarak bu yazımızda ürünlerin fiyatlarını neler etkilediğini inceleyeceğiz. Bu kapsamda bizler üretimini yıllarca yaptığımız ürün için bilgiler paylaşacağız ve ürün hakkında bilgileri sizinle paylaşacağız.

Öncelikle ifade etmek isteriz ki ürünlerin her biri için farklı kullanım alanları olduğu kadar bir o kadar da ürünlerin ebatlarında değişimler ürün fiyatlarını etkilemektedir. Öncelikle ifade etmek isteriz ki ürünlerin her biri için farklı ebatların ve farklı birimler ile farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. Bundan dolayı bizler her bir ürün grubu için farklı bir sayfada incelemelerde bulunduğumuzu ifade etmek isteriz.

El Kırımı Parke Taşı Uygulaması

Andezit Parke Taşı

Siz değerli müşterilerimiz bu başlıklarda istediğiniz ürün hakkında bilgileri bulabilme imkanını bulacağı gibi ürünlerin direk fiyatları için hemen bizleri arayabilirsiniz. Unutmayın bizler İnci Taş Madencilik olarak andezit taşı fiyatları konusunda en uygun fiyatı sunma prensibi ile ürünlerimizi kendi maden sahamızdan çıkararak fabrikamızda işleme yaptıktan sonra sizlere teslim etmekle beraber birçok alanda uygulama yaptığımızı ifade edebiliriz.

Kendi maden sahasında çıkarıldığı madenleri kendi işleyerek ve bunların uygulamasını yapan tek firma olduğumuzu ifade etmek isteriz. Bu şekilde ham madde gideri olarak bir maliyetimiz olmadığı gibi maden sahalarında çalışan makinelerin bakımları açısından kayıplarımız olmakla birlikte fabrikalarımızda işleyerek hiçbir aracı kurumu yada kişiyi araya sokmadan en uygun maliyetler ışığında hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Siparişi verilerek alınacak ürünlerin incelemesini yaptığımızda ifade etmek isteriz ki ürünlerin ebatlarının doğru belirlenmesi oldukça büyük önem arz etmektedir.

Peki neden bu kadar önemli olduğunu açıklamak gerekirse bir döşeme taşı olarak dört santim kullanımı oldukça ideal olabilir ancak aynı taşı bir duvar kaplamasında mekanik olarak kullanımı yapılması oldukça sakıncalı olduğu kadar gereksiz ek maliyetler çıkarmaktadır. Bununla beraber ürünlerin uygulama alanlarında ömrü bir o kadar kısalmakta ve uygulama yanlış olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler bu durumların yaşanmaması için ilk olarak kendi ekibimiz ile alanın keşfini yapmakta ve bu durumu projelendirerek sizlere metrajları ve ebatları belirterek ürün fiyatlarını sunmaktayız.

Böylelikle şeffaf bir fiyat teklifi ile müşterilerimizin güvenini kazanıyor olmakla beraber en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunuyoruz. Bizler andezit taşı fiyatları konusunda şeffaf teklifler vererek en uygun fiyat anlayışını benimsemekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz bizlerden ürünlerin teminini yapmaktayız. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuz ilk olarak bizler ürünlerin ebatlarını ve gerekli detayları inceleyerek işe başlamaktayız. Şimdi ilk olarak ifade etmeliyiz ki ürünlerin maliyetlerini neler etkilemektedir. Bunları inceleyerek işe başlayalım.

Andezit Fiyatları Neler Etkilemektedir?

Üretimini maden sahalarından başlayarak yaptığımız ürünlerin hakkında fiyatlarını neler etkilemekte olduğunu bu başlığımızda detaylı olarak inceleyeceğiz. Öncelikle maden sahalarının incelemesi yapılması mutlaka gerekmektedir. Maden sahaları bizler için fiyat olarak oldukça büyük önem arz etmektedir. Çünkü maden sahalarının verimli olması kesim sırasında ve elde edilen ürünün kalitesi anlamında bizlere avantajlar yaşatmaktadır. Bununla beraber farklı durumlarda andezit taşı fiyatları konusunda etkiye sahiptir.

Bir başka etki eden durum olarak ürünlerin ebatlarını göstermek isteriz bu durumu ise ham madde kullanımını etkilemesinin yanında ürünlerin kesim sürelerini etkilemesini göstermek mümkündür. Bununla beraber ürünlerin kesim zorlukları ebatlar büyüdükçe yada ürünler ebat olarak artıkça fiyatlarda artışlar meydana gelmektedir. Bizler bunlar gibi etkenlerin bu başlığımız altında sizlere sunarak işe başlayacağız. Öncelikle bu maddeleri inceleyerek işe başlayalım.

  • Maden sahalarının etkileri; bir maden sahasının ürün maliyetlerine etkisi oldukça yüksek olduğunu ifade etmek isteriz. Bu kapsamda incelemelerde bulunduğumuzda ilk maden sahaları ürünlerin kalitesini ve fiyatlarını doğrudan etki eder. Maden sahalarından çıkarılan ham blokların mutlaka sınıflandırılarak ürünün ebatlarına göre kesime tabi tutulmasını mutlaka önermekteyiz. Bizler ürünlerin ebatlarına göre blokların seçimlerini yaptığımızı ifade etmek isteriz. Bu durum bizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Bir basamak taşı düşünürsek ürünlerin uzun olduğunu ve sabit ölçülerde ürünler istendiğinde ifade etmek isteriz. Blokların boyları istenen ölçülerden çok olması durumunda ürünlerin firesi çok olacaktır. Ancak bunun aksine az olması durumunda ise ürünlerin üretim süreci oldukça fazla artacaktır. Bizler bu durumların yaşanmaması için mutlaka doğru blokların tercih edilmesi gerektiğini ve blokların sınıflandırılması gerektiğini ifade ediyoruz. Böylelikle ürünlerin fire payı düşecek ve andezit taşı fiyatları maliyetleri aşağı yönlü çekilecektir. Bizler bundan dolayı kendi maden sahalarımızı kullanmakta olup bu şekilde ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle fire payı ortadan kalkmış olarak bizleri karşılayacaktır.
  • Ürün ebatlarının etkisi; bizler üretici firma İnci Taş Madencilik olarak ürünlerin ebatlarının ne istenirse istensin kesimini yapmakla beraber istenen tüm işlemeleri yüzey işlemlerini yapmaktayız. Ancak doğru ebatların belirlenmesi oldukça büyük önem arz etmektedir. Bunun nedeni olarak andezit taşı fiyatları maliyetlerini ürün ebatları etkilediğini ifade edebiliriz. Bir döşeme taşı olarak bizler otuz santimetre kullanımının uygun olduğunu söylüyoruz. Ancak bunun aksine ürün ebatlarının mesela kırk santimetre kullanımının yapılması durumunda bizler otuz santimetre göre üç katı daha az malzeme üretimini yapmaktayız. Bunun nedeni olarak otuz santimetre kesiminde tek bıçak ile ürünlerin kesimini yaparken kırk santimetrede ürünlerin kesimi zorlaşmakta ve üç bıçak ile kesim yapmaya başladığımız söyleyebiliriz. Böylelikle birim zamanda çıkarılan ürün miktarı azalmaktadır. Bu ise maliyet olarak ürünlerin üzerine ek baskı yaratmaktadır. Bundan dolayı bizler mutlaka ürünlerin siparişleri verilmeden önce doğru ebatların tercih edilmesi gerektiğini ifade ediyoruz. Bunun ise doğru usta tercihi ile mümkün olduğunu ve doğru ustanın kullanımı ile malzeme ömrünün uzayacağını mutlaka ifade etmek gerekmektedir.
  • Ham madde kullanımı etkisi; bu etkende ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu kapsamda ilk olarak ifade etmek isteriz ki ürünlerin kalınlıkları yada genişlikleri artığında maliyetler doğrudan etkilenmektedir. Bunun nedeni hem üretim süreci zorluğu hem de ürünlerin ham madde maliyetlerini doğrudan etkilemesi olarak gösterebiliriz. Bu kapsamda ilk olarak ifade etmek isteriz ki ham madde başlıca en büyük giderlerin başında gelmektedir. Ebatların etkisi hem maden sahasının maliyetleri etkilemektedir hem de ürünlerin metrajlarını etkilemektedir. Beş santimetre kalınlığında ürünün üretimi ile üç santimetre kalınlığa sahip ürünün üretimi aynı zorlukta olmadığı gibi aynı süreyi almamaktadır. Bu ise ürünlerin maliyetlerini etkilemektedir.
  • Birimlerin etkisi; üretimi yapılan ürünlerin birimlerini oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda ilk olarak ele alacağımız durumu şu şekilde ifade etmek isteriz. Ürünlerin doğru birimler üzerinden araştırılarak tekliflerin karşılaştırılması mutlaka gerekmektedir. Bunu şu şekilde açıklamak gerekmektedir. Bir döşeme taşı için metre tül olarak fiyat verilmesi durumunda ürünün birim fiyatı olarak düşük olacağını ancak genel toplamda fiyat artışlarına maruz kalacağını ifade ediyoruz.

Üretimini yaptığımız tüm ürün grupları için bizler ilk olarak her biri için kendi sayfalarını ele alarak birim fiyatlarını ortalama olarak sizlere sunmak adına her biri için ayrı sayfalar oluşturduk. Ancak belli olan ürün ebatları ve bunun dışında canlı olarak ürünlerin fiyatlarını almak için hemen bizleri arayınız.

Kırmızı Andezit Bordür Taşı

Kırmızı Andezit Bordür Taşı

Andezit Taşı Fiyatları 2024

Call Now ButtonHEMEN ARA TEKLİF AL!