ANDEZİT KAPLAMA TAŞI FİYATLARI

ANDEZİT KAPLAMA FİYATLARI

Fabrikamızdan Doğrudan Satışlar ile %50 fiyat avantajından yararlanarak andezit kaplama taşı almak için hemen ARAYIN. Toptan Fiyatına Perakende Ve Toptan Satışlar İçin Hemen ARA.

Üretimini yaptığımız ürünlerin başında gelen kaplama taşlarının kullanım alanları ve fiyatları oldukça merak edilen konuların başında gelmektedir. Bizler üretici firma olarak her bütçeye uygun ürünlerin üretimini yapmaya çalışmaktayız. Bu kapsamda bu başlığımızda sizlere ürünlerde neler olması gerektiği hakkında bilgiler vereceğiz. Bununla beraber ürünlerin hakkında paylaşımlarda bulunacağız.

Üretimi yapılan ürünlerin fiyat aralıklarını bizler sayfamızda yayınlayarak sizleri bilgilendirebiliriz. Ürünlerin sabit bir ölçüsü olmadığı için üretici firma olarak istenilen ölçü ve ebatlarda özel üretimler yapmaktayız. Bu kapsamda andezit kaplama fiyatları  minimum 200TL’den başlayarak istenen ebatlara ve işlemelere göre ürün fiyatlarında değişiklikler göstermektedir.

Üretimleri birbirinden farklı olan ürünler için farklı işlemeler ve boyutlar yapılmaktadır. Bu da ürün fiyatında değişikliğe sebep olmaktadır. Bu sebeple istenilen ürünün doğru ebatlarda yapılması gereklidir. Ürünlerin ebatları ve işlemeleri doğrudan fiyatları etkilemektedir. Andezit kaplama fiyatları konusunda incelemeler yaparak ürünün maliyetlerini anlayabilirsiniz.

ANDEZİT KAPLAMA FİYATLARI NELERDEN ETKİLENİR?

Andezit taşı birçok kullanım alanına sahip olduğu gibi zemin kaplamasında da sık sık karşımıza çıkan doğal bir üründür. Bunun sebebi de estetik zevk uyandırması, dayanıklı ve sağlam olarak uzun ömürlü olması, uygun maliyet ve düşük bütçeyle diğer doğal taşlara oranla daha sık tercih edilmektedir.

Öncelikle zemin kaplaması yapılacak olan alanın kalıcı ve uygun hale gelmesi için zeminin dayanıklı olması gerekmektedir. Toprak bir zemin üzerine kesinlikle taş döşeme işlemi uygulanmamalıdır. Önce beton dökülerek zeminin sağlamlaşması gerekmektedir. Bu bahsettiğimiz koşullarda döşeme işlemi yapılırsa taşlarda asla çökme olmayacak ve kullanım için uzun ömürlü hale gelecektir.

Andezit taşı kaygan olmayan bir yapıya sahip olduğu için zemin kaplamada çok sık kullanılan bir üründür. Bu özelliği de andezit taşının kullanım alanlarını çeşitlendirmiştir. Bir diğer husus ise gözenekli bir yapıya sahip olan değerli madenimiz bu özelliği sayesinde uzun yıllar aynı görüntü ve görünüşü bize gösterir. Sağlam ve deforme olmayan bir yapısı vardır. Kolay temizlenen bir görüntüye sahiptir. Tüm bu özelliklere doğal yapısı ile andezit taşı sahiptir. Deforme olmayan görüntüsüyle bizi büyüleyen bu taş kullanıldığı yapıya zamanla tarihi anlam yüklemektedir.

Üretici firma olarak önceliğimiz doğru ölçü ve ebatlardır. İstenilen ürünün genişliği ve boyu genel anlamda fiyatı belirlemektedir. Üretilecek ürünün genişliğinin iki santim ile altı santim olması arasında oldukça fark vardır. Bu farklılıklar da andezit kaplama fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Ürünlerin üzerine uygulanacak işlemlere baktığımızda ise fiyatlamaların siz değerli kullanıcılarımızı yanıltmamasını isteriz. Bu bağlamda ürün üzerine kumlama veya patinato uygulanması 50 ile 100 TL arasında değişmektedir. Bu sebeple sipariş verilmeden önce yapılacak işlemin belirtilmesi gerektiğini firma olarak çok önemsemekteyiz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA TEKLİF AL!