Bazalt Bordür Taşı

Bazalt Bordür Taşı

Bazalt, Bazalt taşı, Ankara bazalt bordür, bazalt bordür taşı, Ankara bazalt bordür taşı, Ankara bazalt bordür taşı, bazalt bordür fiyatları, bazalt bordür fiyatı, bazalt taşı bordür fiyatı, bordür bazalt fiyatı, bordür taşı bazalt, bordür bazalt, Ankara bordür bazalt

Birçok yapıda kullanımı yapılan yapı malzemeleri için ifade etmek isteriz ki farklı ebatlarda ve farklı işlevlerde kullanımı yapılan ürünler bulunmaktadır. Bu kapsamda ifade etmek isteriz ki ilk olarak bilinen ürün olan bordür taşı nerelerde, nasıl kullanımı yapıldığının, bununla beraber ürünlerin üretimi nasıl yapıldığını ve son olarak fiyatları hakkında bilgileri sizinle paylaşacağız. İlk olarak ifade etmek isteriz ki üretimi yapılan bazalt bordür taşı genelde dış mekanlarda farklı iki işlevi olan ve kullanımı farklı olan alanların ayrılmasında kullanımı yapılmaktadır.

İçindekiler;

  • Bazalt Bordür Taşı Tanımı
  • Bazalt Bordür Taşı Üretimi
  • Ankara azalt bordür taşı Uygulaması
  • Bazalt bordür taşı fiyatları

Bu kapsamda ifade etmek isteriz ki ürünlerin bloklarını inceleyerek işe başlamak isteriz. Öncelikle fabrikalarımızda işlenen blokları ele almak gerekirse ifade etmek isteriz ki tüm bloklar kendi maden sahamızdan çıkarılarak işleme tabi tutulmaktadır. Bizler ilk olarak ifade etmek isteriz ki bu ürünün blokları belirli bir şekle sahip olarak üretilmesi imkansızdır. Bunun nedeni ürünlerin parçalı yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Bizler tüm blok gruplarını kendi içinde sınıflandırarak bazalt taşı ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu durumun bizlere en büyük avantajı ürünlerin üretiminde fire payını ortadan kaldırması olduğunu ifade etmek isteriz. Bu şekilde ürünlerin birim fiyatlarında büyük avantajlar elde ederek ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Bununla beraber tüm ürünleri doğrudan kendi fabrikamızdan satışlarını yapmakta olduğumuzu ifade edebiliriz.

Öncelikle ürünlerin üretim şeklini ele alacağımız yazımızda devamında nasıl uygulama yapılması gerektiğini ele alacağız. Öncelikle ifade etmek isteriz ki ürünlerin her biri için farklı üretim süreçleri ve buna bağlı olarak oluşan fiyat aralıkları bulunmaktadır. Öncelikle ifade etmek isteriz ki bu ürün genelde patinato işlemine tabi tutularak kullanımı yapılmaktadır. Bu uygulama ile ürünün yüzeyi silime tabi tutulmaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin bu işleme tabi tutulmaması durumunda andezit taşı ürünlerinden bir farkı kalmadığını ifade etmek isteriz.

Ürünlerin dış mekanlarda sıklıkla kullanımı yapılmasının en temel nedeni ürünlerin dayanımının oldukça yüksek olmasında n kaynaklanmaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken durumların başında ürünlerin patinato işlemi sonrasında kayma durumlarının oluşmasıdır. Özelikle dış mekanlarda kaygan zemin oluşumu ile kullanıcılar düşmeye bağlı olarak yaralanmalara maruz kalmaktadır. Bundan dolayı ürünlerin deneyimli ustalar tarafından ve belirli alanlarda belirli işlevlere uygun olarak kullanımı mutlaka yapılması gerekmektedir.

Ürünlerin ebatları ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkileyen en belirgin başlıkların arasında gelmektedir. Bundan dolayı ürünlerin ebatlarını mutlaka doğru olarak çıkarılması gerekmektedir. Bizler bu kapsamda doğru ebatların olması gerektiğini ifade ediyoruz. Daha kapsamlı bilgiler ve fiyat teklifleri için hemen bizleri arayınız.

Bazalt Bordür Taşı Üretimi

Öncelikle üretimi yapılan her plak ürünü için ifade etmek isteriz ki bizler blok taşlarının kullanımını gerçekleştirmekteyiz. Bundan dolayı üretimi yapılan tüm ürünlerin kalitesini doğrudan belirleyen en temel durum ürünlerin blokların kalitesi olduğunu ifade etmekte fayda buluyoruz. Bizler bundan dolayı kesinlikle kendi maden sahalarımızın bloklarının kullanımını yaparak plakların üretimini gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle aynın kaliteyi ebatları koruyarak ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.

İlk olarak ham blokların sınıflandırması ve üretim için kullanımı doğru yapılması gerekmektedir. Bizler bazalt bordür üretiminde kullanımı yapılacak blokların uzun olmasını istemez iken basamak taşı için aynı durumun olduğunu ifade etmek oldukça zordur. Bu durumun nedeni olarak istenen ebatların olduğunu ifade etmek isteriz. Basamak taşı genelde uzun ve ince olurken bordür taşı kalın ve kısa olarak üretimi yapılmaktadır. Bu fark ise kullanım alanına göre şekillenmektedir.

Sınıflandırması yapılan ham bloklar kesime tabi tutulmak üzere fabrika sahasına sevk edilmektedir. Bu sevk işlemi ardından ürünlerin kesimi dikey ve yatay kesicilerin kesmeye başlaması ile başlamakta olup ürünlerin en ve kalınlık olarak oluşumu sağlanmaktadır. Bu oluşum ile bazalt bordür taşı için sabitlenmesi gereken sadece boyları kalmaktadır. Bu işlem ise baş kesme makinesi ile yapılmakta olup ürünlerin istenilen ebatlara sahip olarak üretimi bu şekilde gerçekleşmektedir.

Üretimi yapılan plakların genelde kalınlıkları en az on santimetre olurken genişlik yine minimum on santimetre olarak değişmektedir. Boyları ise genelde elli santimetre olarak tercih edilmektedir. Bu şekilde ürünlerin ebatları sabitlenmiş olup farklı ölçülerde üretimde yapılmakta olduğunu ifade etmek isteriz. Üretimi yapılan bordür taşları için mutlaka pah veya profil işlemi yapılarak ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Bunun nedeni ise ürünlerin sivri uçların oluşmasını ve kullanımda yaralanmaların ortadan kaldırmak oldukça büyük önem arz etmektedir.

Üretimi bu şekilde yapılan bazalt bordür taşı için ifade etmek isteriz ki birim olarak metre tül yani metre kullanımı yapılmaktadır. Fiyat tekliflerinde mutlaka ürünlerin birimlerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Uygulaması yapılan ürünlerin birimleri yine metre tül yani metre olarak hesaplanması yapılmaktadır. Bir sonraki başlığımızda ürünlerin kullanım alanlarını ele alacağız. Daha ayrıntılı bilgiler ve fabrikadan %50 fiyat avantajı ile ürün elde etmek için hemen bizleri arayınız.

Ankara Bazalt Bordür Taşı   

Call Now ButtonHEMEN ARA TEKLİF AL!