Uygulamalar


ANDEZİT TAŞI UYGULAMALARI

Andezit uygulaması, andezit taşı uygulaması, andezit taşı uygulamaları, andezit çeşme uygulaması, andezit çeşme işçiliği, andezit çeşme taşı işçilik fiyatları, andezit basamak uygulaması, andezit basamak taşı uygulaması, andezit basamak taşı uygulamaları, andezit duvar kaplaması uygulaması, andezit duvar kaplama işçilik fiyatı, andezit işçilik fiyatları, andezit zemin taşı uygulaması, andezit zemin döşemesi, andezit patlatma uygulaması, andezit patlatma taşı işçilik fiyatı, andezit basamak taşı işçiliği, andezit basamak işçiliği, basamak işçiliği andezit, harpuşta taşı işçiliği, harpuşta işçiliği, harpuşta işçilik fiyatı, andezit küpeşte taşı işçilik fiyatı, küpeşte işçilik fiyatı, küpeşte işçilik fiyatları

Bir çok eserde kullanımı gerçekleştirilen bir doğal maden olan andezit taşı tarih boyunca insanların istediği bir çok değeri sağlamasından dolayı tercih nedeni olmuştur. Bu ürün uygulaması ve uygulama sonrası avantajları göz önüne alındığında tercih sebebi olması tabi olarak görünmektedir. Farklı kullanım alanları ve uygulama sırasında teknikleriyle bu ürün ustalık ve titiz çalışmalar sonucu bugün hak ettiği konuma gelmiştir. Tarih boyunca insanlar eserlerini taşlara motiflenmiştir bunun  nedeni  kalıcı eserler bırakma arzusundan kaynaklanmaktadır. Bir çok cumhuriyet tarihi eserinde andezit taşı uygulamaları görmek mümkündür. Bunlar andezit kaplama taşı özenle işlenerek uygulanmış ve özenle uygulaması yapılmıştır. Şimdi bu yazımızda firmamızın uygulamalarını ve uygulanan detay ve teknikleri anlatacağız. Daha kapsamlı andezit kaplama taşı bilgileri için lütfen blog yazılarımızı okuyunuz.

ANDEZİT KAPLAMA TAŞI

Bu ürün farklı renk ve ebatlarda kullanımı yapılmış olsa dahi genelde gri renkte kullanımı yaygındır. Malzemenin kullanımı ve ebatlarını genelde ustalarımız kullanıcıyla etkileşim içinde seçerken andezit kaplama taşı genelde döşeme uygulaması ve duvar uygulamasında kullanılır. Bunun nedeni sunduğu ısı yalıtım özelliği, kırılmaz yapısı, kaymaz dokusu, soğuktan ve buzdan etkilenmeyen yapısını gösterebiliriz. Bu özellikler malzemenin tercih edilmesinin en büyük etkenleridir. Kullanım yeri olarak bir malzemeyi özelliklerine göre sınıflandırmak çok doğru olacaktır. Bir dış mekana kayman bir malzeme kullanmak kış aylarında yada yazın sulu bir ortamda sakatlanmalara yol açar. Ancak kaymaz ve dayanımı yüksek bir andezit kaplama taşı kullanımı doğru ve isabetli bir uygulama olacaktır. Bir şadırvan yapımında uygulanacak malzeme suya dayanımı çok yüksek olmalıdır. Suyu içine hapsedebilmeli ve kış aylarında kayma veya deforme olmaması gerekmektedir. Bu özellikler düşünüldüğünde uygulaması ve maliyeti bakımında andezit kaplama taşı kullanımı daha mantıklı ve makuldür. Fotoğraflarda uygulamasının tamamen andezit taşı ile yaptığımız şadırvan uygulaması çok farklı uygulama ve detaylar kullanılarak yapılmıştır. Bu uygulamada kilit taşları ve ana taşıyıcı elemanlar tamamen kendi ürünümüz olup bütün olarak eseri İnci Taş Madencilik fabrikasında imal edilip istenilen yere montajı gerçekleştirilmiştir. Diğer bir uygulama olan çeşme uygulamalarında ise aranan kriter ve özellikler aynı olsa dahi farklı teknik ve özelliklerde gerekmektedir. Bu özelliklerin başında sağlamlık gelmektedir. Ancak bu eserde ustalarımız malzeme ye istenilen motif ve uygulamaları yapmaktadır. Ürünün sert yapısı buna müsaade etmiyor ancak firmamız gelişen teknolojinin tüm imkanlarına sahip fabrikalarında CNC makineleriyle andezit taşı kesimi yapmaktadır.  Tüm bu ve bunun gibi ürün ve hizmetlerimizden yararlanmak ve fabrikamızı ziyaret etmenizi ümit ederiz.

ANDEZİT KAPLAMA TAŞI ÖLÇÜLERİ

Uygulaması yapılacak alanlara göre ebatlarında farklılık görünen andezit kaplama taşı uygulamasına göre ebatları seçilmelidir. Bu noktada kullanıcıların istekleri ön planda tutularak ustalarımız ölçüler çıkarmaktadır. Bir işi en bilen kişi onu yapandır bu referansı kullanarak ustalarımız ve mühendis arkadaşlarımızın verdiği ölçüleri sizlere bildirip sizlerin tercihleri doğrultusunda üretim yapmaktayız. Bir garaj girişi yapımında eğimini mühendis ve mimar arkadaşlarımız hesaplarken metraj ve uygulama biçimine ustalarımız karar vermektedir. Bu iki faktöre bağlı olarak modern andezit taşı üretimi yapan fabrikamızda üretim yapılmaktadır. Daha detaylı ve kapsamlı bilgi detay almak için  Ankara ili Gölbaşı ilçesinde bulunan fabrikamızı ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz..

 

Call Now ButtonHEMEN ARA TEKLİF AL!